Окупований Крим невміло перекладає відповідальність «за викиди» на Херсонщину – та тільки даремно, бо все прозоро і підстав немає

Окупований Крим невміло перекладає відповідальність «за викиди» на Херсонщину – та тільки даремно, бо все прозоро і підстав немає

Поки одні українські ЗМІ пишуть на своїх сторінках про причетність влади України до екологічної нестабільності, стосовно викидів у атмосферу небезпечних хімічних речовин з заводу «Кримський титан», ми дізналися про інше – цікаве та вражаюче. Та про це дещо пізніше -  зараз про подачу інформації і про її різноманіття і багатогранність.

Мабуть, ви всі чули, що спочатку версія з кримської сторони про викиди ґрунтувалася на припиненні постачання води при перекритті «Північно-кримського каналу». Тепер все змінилося: згідно коментарів генерального директора підприємства Андрія Акулова, збій у роботі заводу стався через руйнування дамби зі сторони України.

А тепер найцікавіше! До нашого видання від добре проінформованого джерела з регіональної влади надійшли фото, які підтверджують непричетність української сторони загалом до ситуації, яка сталася навколо заводу, та до руйнування дамби, що стримує потрапляння води з Сиваша до відстійників.

Бо руйнування  того, насправді, і не було! Цілісність дамби зі сторони України видно на фото:

 

Як бачите, дії, які були направлені на дестабілізацію в Україні, шляхом подачі псевдофактів, були зроблені безпідставно і даремно. Саме тому, ми, як представники ЗМІ, хочемо попросити вас, шановні херсонці,  бути розсудливими та розглядати провокуючу інформацію обережно. Принцип «довіряй, але перевіряй»  - має місце всюди, особливо за теперішніх часів.

 

 

 Источник

Добавить комментарий