Білозерський район - лідер по області по кількості земельних боржників

Білозерський район - лідер по області по кількості земельних боржників

На Херсонщині 112,1 тис. фізичних осіб, які мають земельні ділянки під власними забудовами та іншому використанні, з мільйона жителів області, які заборгували перед місцевими громадами плати за землю на суму 40,1 млн. гривень.

Найбільша кількість боржників налічується в Білозерському районі - 17,2 тис. Осіб з сумою податкового боргу 4,6 млн. гривень. Трохи менше боржників у м.. Херсоні - 16,7 тис. Осіб на суму податкового боргу 4,8 млн. гривень.

Значні суми плати за землю заборговалы громадяни Голопристанського району - 4,4 млн. грн., Олешковского - 3,6 млн. грн. та Генічеського районів - 3,4 млн. грн., а також Скадовського - 2,8 млн. грн., Бериславського - 2,7 млн. грн. і Каланчацького районів 2,4 млн. гривень.

Податкова служба області будує свою роботу з боржниками в інтересах держави і на засадах партнерства на благо кожної місцевої громади. З метою недопущення застосування заходів стягнення запрошуємо громадян-боржників з плати за землю терміново погасити борг або провести звірку нарахованих і сплачених платежів.

Списки громадян Херсонщини, які мають податковий борг з плати за землю станом на 01.10.2019 р. по посиланню.

Допоможуть вирішити всі проблемні питання фахівці в Центрах обслуговування платників Херсонської області.

Добавить комментарий